Niedziela

30 grudnia

  9.00   + Kazimiera w 2. rocznicę śmierci i Jan w 17. rocznicę śmierci Owsińscy – od córki z rodziną
10.30   + Genowefa, Stanisław Młynarscy i zmarli z Rodziny
12.00   + Jerzy Czubala – od rodziny Smoguleckich i Beroś
19.00   W intencji Różańca Rodziców
Poniedziałek

31 grudnia

17.00   Msza św. dziękczynna za miniony rok – za Parafian
Wtorek

Nowy Rok

1 stycznia

  9.00   + Janina Radziejewska, Jerzy, Paweł Radziejewscy – G1
10.30   + Lucjan Połom – od żony Teresy
12.00   + Mieczysław Kalina w 24. rocznicę śmierci
19.00   + Jerzy Antkowiak w 2. rocznicę śmierci – od żony i córek
Środa

2 stycznia

  8.30   + Janina Radziejewska, Jerzy, Paweł Radziejewscy – G2
14.00   + Wiesława Skibiak – Msza św. pogrzebowa
18.00   + Edward Bartkowiak w 6. rocznicę śmierci – od rodziny
Czwartek

3 stycznia

  8.30   + Janina Radziejewska, Jerzy, Paweł Radziejewscy – G3
18.00   W intencji kapłanów – ks. Proboszcza, ks. Wiesława i ks. Łukasza Prausa oraz w intencji kleryka Łukasza, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii – od Wspólnoty Żywego Różańca
Piątek

4 stycznia

  8.30   + Janina Radziejewska, Jerzy, Paweł Radziejewscy – G4
18.00   Za Parafian
Sobota

5 stycznia

  8.30 1 Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencjach: Danuty z okazji 65. urodzin, Macieja Staszaka – 50 urodzin i Szymona Mikołajczaka – 20 urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w codzienności
2 + Janina Radziejewska, Jerzy, Paweł Radziejewscy – G5
18.00   + Czesław Juskowiak, Pelagia, Teodor Mieszała, Bożena, Teofil Konieczni, Genowefa, Bronisław Rutkowscy
Niedziela

6 stycznia

  9.00 1 ++ Za Zmarłych – intencja zbiorowa
2 + Janina Radziejewska, Jerzy, Paweł Radziejewscy – G6
10.30   O szczęśliwą operację Andrzeja
12.00   + Janina Radziejewska – od syna Wojtka z rodziną
19.00   + Maria, Władysław, Tadeusz, Krystyna Rutkowscy i zmarli z Rodziny, Henryk Frankowski i zmarli z Rodziny, Władysława Cieślińska i zmarli z Rodziny, Bożena Nowak